برقکار غرب تهران ، برقکار شبانه روی غرب تهران

خدمات برق شبانه روزی غرب تهران 

رفع مشکلات برقی در هر ساعتی از شبانه روز  ، تکنسین های متخصص در برق ساختمان و صنعتی 

اعزام نیرو برقکار در کمتر از سی دقیقه

برقکار آنلاین

 

برقکار غرب تهران

برقکار شبانه روزی غرب تهران

Electrical servise online

برای تماس با برقکار آنلاین علامت call را لمس کنید

 

برای تماس کلیک کنید

برقکار غرب تهران  انجام کلیه خدمات برقی در غرب تهران

به صورت شبانه روزی

اعزام نیرو در کمتر از سی دقیقه

Tell : 0912-7996450

Web : www.Barghkaran-online.com

Instagram : Barghkaran_online

Whats App : 0912-79964509

Electrical services-24/7

برقکار غرب تهران

برقکار غرب تهران ؛ برقکاران آنلاین اعزام نیروی برقکار متخصص

در کمتر از سی دقیقه در هر نقطه از تهران به صورت شبانه روزی

۰۹۱۲-۷۹۹۶۴۵۰

 

برقکار غرب تهران:

تیم برقکاران آنلاین با به کارگیری کادری متخصص و حرفه ای  و ابزار آلات روز دنیا در زمینه برق و زیر شاخه های مرتبت با آن به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی  توانسته است کارنامه درخشانی را در زمینه خدمات برقی برای خود ثبت کند .

 

خدمات قابل ارائه تیم برقکاران آنلاین :

برقکار غرب تهران

  • سیم کشی
  • رفع اتصالی و قطعی برق
  • نصب و تعمیر آیفون تصویری
  • خدمات تلفن ثابت
  • نصب دوربین مداربسته
  • نصب دزدگیر اماکن
  • سانترال و ارتباط داخلی
  • نصب انواع لوستر – آویز – دیوارکوب

 

اپراتور های برقکاران آنلاین به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان می باشند. با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید

 

 

مناطق تحت پوشش برقکاران آنلاین :

تیم برقکاران آنلاین ( برقکاران نوین آنلاین ) با به کار گیری از برقکاران مستقر در منطقه سعی بر این داشته تا زمان مراجعه

تکنسین به محل را به صورت کاملا چشم گیری کاهش دهد.

برقکار شمال تهران :

اعزام نیروی برقکار سیار شمال تهران  به مناطق :

شریعتی – ظفر – میرداماد – قلهک – تجریش – نیاوران – زعفرانیه – باهنر – کامرانیه – دیباجی – کاشانک – اقدسیه – قیطریه – الهیه – محمودیه – ولنجک – فرمانیه – اندرزگو – پاسداران – چیذر – قلهک – دروس – شریعتی – داراباد – بوکان – کامرانیه

برقکار شرق تهران :

اعزام نیروی برقکار سیار شرق تهران  به مناطق :

تهرانپارس (فلکه اول تا سوم) – تهران نو – فرجام – رسالت – پیروزی – نیرو هوایی – امام حسین – دماوند – نظام آباد – سبلان – دلاوران – هنگام – سراج – شمیران نو – نارمک – تکاوران – مجیدیه – سهروردی

برقکار غرب تهران :

اعزام نیروی برقکار سیار غرب تهران  به مناطق :

شهرک غرب – سعادت آباد – مرزداران – اشرفی اصفهانی – پونک – صادقیه – پیامبر – باغ فیض – سیمون بولیوار – گیشا – مخبری – سردار جنگل – شاهین شمالی – جنت آباد – بلوارعدل – دریاچه چیتگر – شهرک راه آهن – تهرانسر – شهران – آیت اله کاشانی – بهنام – بلوار ابوذر

برقکار مرکز تهران :

اعزام نیروی برقکار سیار مرکز تهران  به مناطق :

جردن – آرژانتین – آفریقا – ولیعصر- ونک – میرداماد – انقلاب – هفت تیر – خیابان آزادی – نواب – کمیل – مالک اشتر – کارون – رودکی – جیحون – استاد معین – جی – امام خمینی – هاشمی – کارگر شمالی و جنوبی – یوسف آباد – فاطمی – اسد آبادی – گاندی – ونک – ملا صدرا – شیخ بهایی

 

مشتریان ثابت برقکاران آنلاین

تیم برقکاران آنلاین با تجهیز و آموزش کامل کادر اجرایی خود و بالا بردن سطح کیفیتی خدمات ، همیشه سعی بر این داشته تا رضایت و اعتماد مشتری را به خود جلب کند .

》آزمایشگاه دنا و شعبات وابسته《

》بیمارستان حیوانات خانگی نیکان《

》کافه رستوران عمارت والا《

》کافه رستوران قیمه دات کام《

》بانک شهر《

》شرکت اکتیو《

》شرکتMSI《

》داروخانه دکتر شریعت پناهی《

》کارخانه و شرکت اردل《

》کافه بین المللی کریستال《

و …

 

 

 
 

هزینه برقکاری چقدر است؟

در واقع موارد زیادی در تخمین هزینه یا اجرت برقکاری دست دارند . از جمله مواردی مثل : زمان . تعداد روز های کاری . مقدار کار قابل اجرا . سختی کار . حالت بستن قرار داد و…  به طور کامل روی اجرت یک برقکار تاثیر دارند در ادامه این بحث را به طور کامل باز می کنیم . با ما همراه باشید .

حالت بستن قرار داد : در حرفه برقکاری معمولا پروژه ها یا کار هایی که بیشتر از یک هفته طول می کشد را قرار داد می بندند . در این قرار داد نوع تسویه حساب و حالت کنتراتی یا آیتمی بودن قرار داد و مدت زمان لازم جهت انجام  کامل کار را ذکر می کنند .

در مواقعی که قرار داد به صورت کنترات بسته شود حجم کار مشخص بوده و مبلغی با رضایت طرفین در قرار داد ذکر می شود. و در مواقعی که قرار داد به صورت آیتمی بسته شود پیمانکار موظف است مبلغ پایه ای برای یک کار {یک ایتم} انجام شده در نظر گیرد و در پایان کار تعداد کار های انجام شده ضرب در قیمت پایه مشخص شده می شود.

در مواردی که قرار داد به صورت روز مزد بسته می شود . مبلغ اجرت یک روز کار پیمانکار مشخص است و به ازا ۸ ساعت کار در روز مبلغ حساب می شود . لازم به ذکر است که در قرار داد های پمانکاری معمولا پیمانکار مبلغ قرار داد را در سه نوبت دریافت می کند .

یکی از پارامترهای که در تخمیل هزینه برقکاری موثر است زمان است . برای کارهای کوچک پیمانکار هزینه ای برای ایاب ذهاب در نظر میگیرد .  اجرت پیمانکار نصبت به ساعت حساب می شود یعنی اجرت یک روز تقسیم بر هشت ساعت و مقدار زمان مصرف شده در کار ضرب در مقدار تقسیم روز کاری به اضافه ایاب ذهاب .

برقکار غرب تهران

کلید محافظ جان :

در مدار های برق در حالت عادی جریان رفت و جریان برگشت برق با هم برابر اند ، اما اگر بین جریان رفت و جریان برگشت اختلالی وجود داشته باشد کلید محافظ جان مدار را قطع می کند.

اگر دستگاهی به جای اینکه اضافه جریان الکتریکی را از راه سیم نول خارج کند ، به بدنه فلزی دستگاه منتقل کند کلید محافظ جان مدار را قطع می کند.

مثال : گاهی پیش آمده است که بدنه دستگاه های الکترونیکی مثل (گاز – لباسشویی – ظرفشویی و..) که بدنه فلزی دارند برق داشته باشد و در هنگام تماس بدن با این وسایل دچار برق گرفتگی شویم .

در این حالت کلید محافظ جان مدارالکتریکی را قطع میکند.

یا اگر دست ما به سیم حاوی جریان فاز برخورد کند و به زمین هم اتصال داشته باشیم (عایق نا رسانایی مثل کفش یا دمپایی بین بدن انسان و زمین قرار نداشته باشد که جریان الکتریکی از بدن انسان به زمین منتقل شود ) کلید محافظ جان عمل کرده و مدار را قطع می کند .

برق کار غرب تهران

نحوه بستن کلید محافظ جان :

برای بستن کلید محافظ جان اول از همه باید توجه داشته باشید که واحد مسکونی ، اداری یا تجاری شما دارای سیستم ارت (سیستم زمین ) باشد . زیرا در این حال کلید محافظ جان بهتر عمل می کند .

خوب بریم سراغ نصب کلید محافظ جان بر روی کلید محافظ جان چهار عدد پیچ  به نام های (  N1 – L1  /  N2 – L2 ) وجود دارد که در ادامه مختصر توضیحی در این مورد خواهیم داد.

برقکار غرب تهران

پیچ N1 : این پیچ برای ورود سیم نول اصلی است.

پیچ L1 :این پیچ برای ورود سیم فاز اصلی است .

پیچ N2  این پیچ برای خروج نول از کلید محافظ جان است و به سر بندی نول وصل می شود.

پیچ L2 : این پیچ برای خروج فاز از کلید محافظ جان است و به ریل فاز متصل می شود .

خوب حالا بریم سر بستن کلید محافظ جان :

اول از همه درب جعبه مینیاتوری را باز می کنیم ، داخل جعبه مینیاتوری سه دسته سیم داریم ( فاز / نول / ارت ) سیم ورودی برق از کنتور به واحد را پیدا می کنیم که معمولا مقطع این سیم ها ۴ یا ۶ است.

برقکار غرب تهران

سیم ها را  از سربندی ها جدا می کنیم حالا ما سه تا سیم : فاز – نول و ارت داریم.

سیم فاز را به یک مینیاتوری یک پل ۲۵ یا ۳۲ آمپر می بندیم و از اون مینیاتوری یک سیم هم مقطع به پیچ L1 محافظ جان وصل می کنیم.

لازم به ذکر است سیم هم مقطع را نصب به سیم ورودی برق بگیرید اگر سیم وردی برق مقطع چهار است از سیم مقطع چهار استفاده کنید.

برقکار غرب تهران

از پیچ L2 یک سیم هم مقطع به ریل فاز وصل کنید ‌.

( استفاده از ریل فاز در تابلو مینیاتوری و تقسیم بار باعث کمتر شدن احتمال آتش سوزی و آسیب دیدن وسایل الکترونیکی در تابلو مینیاتوری می شود.)

سیم نول وردی را به پیچ N1 وصل می کنیم و از پیچ N2 یک سیم هم مقطع به سربندی نول یا شین نول متصل می کنیم.

لازم به ذکر است در تابلو مینیاتوری حتما از شین نول مسی و کابلشو استفاره کنید.

 

 

 

 

 

 

ر